Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/lab

Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych

certyfikatLaboratorium posiada akredytację PCA nr 1546 na zgodność z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005, Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących, w zakresie badań chemicznych, analityki chemicznej wody, wody do spożycia i ścieków oraz w zakresie badań właściwości fizycznych, wody, wody do spożycia i ścieków.

 

 

 

Wykaz urządzeń i cennik dostępu

Regulamin dostępu

 

LZAŚ otrzymało akredytację PCA na wykonywanie badań w zakresie badań chemicznych i właściwości fizycznych wody, wody do spożycia i ścieków. Są to takie oznaczenia jak parametry fizykochemiczne, stężenia anionów metodą chromatografii jonowej, stężenie pestycydów chloroorganicznych metodą chromatografii gazowej, stężenie metali metodą absorpcyjnej spektrometrii atomowej oraz spektrometrii mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej, jak również oznaczanie węgla organicznego metodą spektrometrii w podczerwieni.

Poza badaniami akredytowanymi Laboratorium wykonuje prace badawczo-rozwojowe w zakresie badań żywności, odpadów komunalnych, osadów ściekowych i dennych, gleby, jak również pomiary poziomu dźwięku farm wiatrowych. Jesteśmy, poza firmą Metrotest i EnviChem, trzecim laboratorium akredytowanym w EPT i szóstym w Elblągu. Daje nam to możliwość wykonywania szerokiego zakresu analiz. Akredytacja została nam przyznana na okres 4 lat, przy czym co roku działalność Laboratorium będzie weryfikowana przez auditorów PCA pod kątem zgodności z wymaganiami normy ISO 17025.


{gallery}lab{/gallery}FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej