Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

Szansa na dotację

 

Trwa ocena merytoryczna wniosków złożonych przez naszych Startupowców z HOT-a. Dzisiaj została ogłoszona kolejna lista przedsiębiorców, którzy przeszli ocenę formalną i mogą liczyć na wsparcie w wysokości do 800 tyś złotych dotacji.


STKTK Sp. z o.o. – specjaliści od zarzadzania lokalami gastronomicznymi są już po sesji pitchingowej i czekają na decyzję. Spółki: A&G, Zoobs and Friends, PRB i Float jeszcze przygotowują się do swoich prezentacji. Startupowcy będą  przekonywać ekspertów PARP, iż przygotowany pomysł na biznes wart jest unijnego wsparcia finansowego. Ocenie podlega atrakcyjność prezentacji pomysłu oraz wykazanie zasadności biznesowej, wynikającej z wypracowanego na Platformie startowej modelu biznesowego.

Jutro natomiast mija kolejny termin na składanie wniosków. Z naszych doniesień o wsparcie będą się ubiegać kolejni przedsiębiorcy Krzysztof Gąsiorek z Future Kayaks,  Adrian Tomczyk ONSMART, Marek Klein GC Instruments,  Bartłomiej Bondarczuk i Jan Kapliński IRPARK.

Trzymamy kciuki za powodzenie naszych Firm.FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej