Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

Startupowcy z gotowymi produktami

IMG 8240Kiedy we wrześniu podpisywaliśmy umowy z nowopowstałymi spółkami Startupowcy opowiadali o swoich pomysłach na biznes. Dzisiaj mogli pochwalić się już gotowymi produktami, które powstały dzięki wsparciu Elbląskiego Parku Technologicznego w ramach projektu Platformy startowe Hub Of Talents.

 

Prezentowane produkty zostały poddane krytycznej ocenie gości spotkania – młodzieży, studentów, przedsiębiorców oraz mieszkańców regionu. Startupowcy wzięli udział w konkursie a najlepszy okazał się Bartosz Firmowski z firmy STKTK, który stworzył innowacyjny system do inwentaryzacji w lokalach gastronomicznych. 

Tylko do końca kwietnia tego roku startupy będą mogły jeszcze skorzystać z wsparcia Platformy, kolejny etap to uzyskanie pozytywnej rekomendacji i kolejny konkurs – tym razem będą walczyć o dotację na rozwój firmy.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w związku z realizacją projektu Platformy startowe dla nowych pomysłów Hub of Talents współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt realizowany jest w ramach Poddziałania 1.1.1 PO Polska Wschodnia.

IMG 8186IMG 8196IMG 8198IMG 8199IMG 8206IMG 8213IMG 8222IMG 8231IMG 8189FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej