Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

Wielobranżowa misja przyjazdowa przedsiębiorców ze Szwecji

IMG 80086 grudnia 2016 r. Elbląski Park Technologiczny gościł delegację przedsiębiorców ze Szwecji. Do naszego regionu przyjechały firmy reprezentujące m.in. branżę konsultingową, HR, projektowania i akcesoriów meblowych.

 

W trakcie wizyty uczestnicy misji zwiedzili laboratoria Parku oraz wysłuchali krótkiej prezentacji o regionie Warmii i Mazur. Po części oficjalnej rozpoczęły się spotkania biznesowe z polskimi przedsiębiorcami.

W rozmowach wzięło udział 16 polskich oraz 5 szwedzkich firm. W trakcie sesji b2b odbyło się łącznie 35 polsko-szwedzkich spotkań bilateralnych.

Organizatorami wydarzenia byli: ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, Elbląski Park Technologiczny oraz ośrodek Enterprise Europe Network z Östersund w Szwecji.

 

 FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej