Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

Misja przyjazdowa przedsiębiorców ze Szwecji

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie wraz z Elbląskim Parkiem Technologicznym zaprasza do udziału w sesji spotkań biznesowych podczas wielobranżowej misji przyjazdowej przedsiębiorców ze Szwecji.


Spotkania odbędą się 6 grudnia 2016 r. w Elbląskim ParkuTechnologicznym. Rozpoczęcie spotkań planowane jest o godz. 11:00.
Przedsiębiorcy ze Szwecji wyrazili głębokie zainteresowanie, by spotkać się z firmami z województwa warmińsko – mazurskiego w celu nawiązania długotrwałej współpracy biznesowej.
W załączeniu przesyłamy Państwu profile działalności firm szwedzkich wraz z opisem poszukiwanych w Polsce partnerów biznesowych oraz formularz zgłoszeniowy.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 25.11.2016 r.
Wszystkie firmy, zainteresowane spotkaniem z przedsiębiorcami ze Szwecji prosimy o przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na jeden z niżej podanych adresów e-mail lub na nr fax: 89 521 12 60.
Szczegóły misji dostępne są na stronie ośrodka Enterprise Europe Network: http://www.een.wmarr.olsztyn.pl/misja-przyjazdowa-przedsiebiorcow-ze-szwecji-6-grudnia-2016-r-elblag/
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z konsultantami ośrodka Enterprise Europe Network:
• Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 89 535 67 83
• Justyna Stawecka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 89 535 67 82

 

Załączniki:
Download this file (formularz_zgloszeniowy_misja Szwecja.pdf)Formularz zgłoszeniowy[ ]526 kB
Download this file (profile firm szwedzkich.pdf)profile szwedzkich firm[ ]321 kBFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej