Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich

Ministerstwo Rozwoju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada br. o godzinie 11:00 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ul. R. Prawocheńskiego 9, 10-720 Olsztyn.

W trakcie spotkania przedstawimy Państwu:

  • kompleksową ofertę wsparcia dla przedsiębiorców z Programu Inteligentny Rozwój na wszystkich etapach realizacji: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
  • możliwości, jakie dają innowacyjnym firmom inne formy wsparcia (również finansowane z Funduszy Europejskich, m.in. Program Polska Wschodnia, Regionalny Program Operacyjny),
  • korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwości podejmowania innowacyjnych wyzwań,
  • formy wsparcia partnerstwa pomiędzy biznesem a nauką.

Po spotkaniu będą mogli Państwo zasięgnąć bliższych informacji u ekspertów z instytucji zajmujących się bezpośrednio tematyką wsparcia dla przedsiębiorców.

Spotkanie jest organizowane we współpracy z: Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Polskim Funduszem Rozwoju, Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Stowarzyszeniem Top 500 Innovators oraz Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na spotkanie poprzez stronę internetową: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-olsztyn. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

NCBR:
http://www.ncbir.pl/aktualnosci/art,4612,innowacyjna-firma-wsparcie-dla-przedsiebiorcow-z-funduszy-europejskich.html

PARP:
http://www.parp.gov.pl/

U. Marszałkowski:
http://wrota.warmia.mazury.pl/rozwoj-regionu/8723-kompleksowe-wsparcie-dla-przedsiebiorcow

https://www.facebook.com/RPO.Warmia.Mazury/?ref=bookmarks

http://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/1286/innowacyjna-firma-wsparcie-dla-przedsiebiorcow-z-funduszy-europejskich-%E2%80%93-bezplatne-spotkanie

CIiTT UWM:
http://www.uwm.edu.pl/ciitt/?p=5094FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej