Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mapa strony

Smaller Default Larger

Konsultacje w amerykańskim stylu

konsultacjePodczas kolejnego spotkania zorganizowanego specjalnie dla przedsiębiorców w Elbląskim Parku Technologicznym gościliśmy właścicieli oraz pracowników elbląskich firm produkcyjnych. Uczestnicy mogli posłuchać rad doświadczonego eksperta z firmy PEP Inc. Marka F. Rabideau, w zakresie usprawniania procesów oraz wyboru odpowiedniej strategii postepowania.

 

Prelegent opierając się na chińskich przysłowiach i zasadzie TIM WOOD doradzał jak zredukować straty, wprowadzać zmiany a w rezultacie osiągnąć lepszą pozycję firmy na rynku.  Jak mawiał mój ojciec – zmiana jest tak pewna, jak śmierć i podatki – istotne jest zaplanowanie struktury i kierunku waszych zmian – powiedział Mark Rabideau. Firmy, które dążą do uzyskania certyfikatów np. ISO bardzo często skupiają się na spełnieniu wszystkich wymagań a nie skupiają się na efektywnym wykonywaniu pracy – podkreślał Mark Rabideau.
Zainteresowani tematem producenci, dzięki spotkaniu mogli również skorzystać z wiedzy i kontaktów partnera amerykańskiej firmy – Pana Pawła Buczkowskiego z PMB Consulting.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Prezydenta Miasta Elbląga Jerzy Wilk oraz Elbląski Park Technologiczny.

Konsultacje w amerykańskim styluKonsultacje w amerykańskim styluFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

 

www.inwestycje.elblag.plMultimedia

Newsletter

BIP


BGK

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników. Program Rozwój Polski Wschodniej